شماره تماس تاپ الکترونیک 02632213147 برای اطلاع از موجودی و قیمت کالاها با 09122613010 تماس بگیرید

تضعیف کننده Attenuator 20db

تضعیف کننده Attenuator 20db

تضعیف کننده Attenuator 20db

تضعیف کننده Attenuator 20db

تضعیف کننده ثابت: ۵۰ اهم – ۲۰db -3GHZ – 25W

  • تضعیف کننده رادیویی از نوع ثابت با قابلیت کاهش ۲۰db
  • از نوع خشک با قابلیت خنک شوندگی با هوا
  • قابلیت کار از ۱۰۰ کیلوهرتز تا ۳ گیگاهرتز
  • توان ورودی ۲۵ وات
  • کانکتور N نری و مادگی در طرفین دستگاه

موارد استفاده :

در بسیاری از کاربردهای مخابراتی و رادیویی، خصوصا در مباحث اندازه گیری لازم است تا توان سیگنال رادیویی را کاهش دهیم. به این ترتیب می توانیم آن را به تجهیزات حساسی مانند اسپکتروم آنالایزریا میلی ولت مترهای رادیویی یا امثال آنها متصل کنیم.

در یک مثال واقعی می خواهیم دامنه و شکل موج یک بیسیم ۱۰ واتی را بدون باز کردن درب دستگاه اندازه بگیریم . در این مورد اگر خروجی ۱۰ وات این فرستنده بدون واسطه به تجهیزی مانند اسپکتروم متصل گردد باعث از بین رفتن طبقه ورودی آن خواهد شد.

نحوه استفاده :​

برای این منظور ابتدا خروجی فرستنده به ورودی یک تضعیف کننده رادیویی ( RF Attenuator) که در اینجا از نوع N تایپ می باشد متصل نمایید. پس از ۲۰db تضعیف سیگنال فرستنده شما این قابلیت را پیدا می کند که بسته به مشخصات به اسپکتروم یا میلی ولت مترمتصل گردد. ( حتما مشخصات ورودی دستگاه اندازه گیری خود را چک نمایید تا در صورت لزوم از ۲ طبقه تضعیف استفاده نمایید )

در نظر داشته باشید برای اتصال توان های بالا، تضعیف کننده شما می بایست قابلیت تحمل توان را نیز داشته باشد. به عنوان مثال تضعیف کننده های کوچک با کانکتور SMA موجود در بازار اغلب مناسب توان های زیر ۵۰۰ میلی وات بوده و در صورت اتصال توان بالاتر به سرعت از بین می روند.
محصول TE-20db-ATT از تضعیف کننده ۱۰۰ واتی برند RF Florida بهره می برد. این محصول در پکیج آلومینیومی ارائه شده قادر است توانی معادل ۲۵ وات را به راحتی تحمل نماید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

12 − 9 =